Zákaznická podpora:725100185info@vango.cz

Spací pytel Vango Shangri-La Light Single Abyss

Kód: SBTSHANGR000003
Značka: VANGO
4 090 Kč / ks

Kolekce Vango Shangri-La se rozšířila o novou řadu luxusních spacáků, které dokonale  doplňují našimi zákazníky oceňované Shangri-La karimatky. Tato kombinace pak vytváří dokonalý prostor pro spánek.

Jako součást naší Earth Collection spacák  Vango Shangri-La Light Single vyroben z organické bavlny a 100% recyklovaného plniva, což dělá ze spacáku dělá udržitelnější volbu.

Spací pytel Vango Shangri-La Light Single Abyss je luxusní spacák pro jednoho, navržený pro maximální pohodlí a tepelnou účinnost. Na výrobu tohoto spacáku byly použity materiály nejvyšší kvality, to zajišťuje trvanlivost a pohodlí při každém použití. 

Čtvercový, dvojitý spacák značky Vango s integrovanou opěrkou hlavy poskytuje extra prostor a pohodlí pro dokonalý spánek.  Organická bavlna je navíc hypoalergenní a hebká na kůži, podobně jako vaše postelové povlečení doma. Organická bavlna hlavně dokáže udržet vaše tělo v teple a pohodlí i v horké letní noci.  Je také snadno čistitelný, protože ho můžete vyprat v pračce při 30 stupních.

Spacák se dodává v kompresním obalu pro menší balení a snadné skladování.

Spěte jako králové na svých výletech do přírody a využívejte ho i při návštěvách přátel a rodiny jako každodenní spacák.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 • Podšívka z organické bavlny - Pro naše zákazníky jde o udržitelnější volbu, vytvořenou s minimálním dopadem na biodiverzitu a díky tomu, že je bavlna ručně sbíraná, jsou vlákna delší a více hebká. Materiál je navíc hypoalergenní a hebký na kůži, podobně jako vaše postelové povlečení doma. Organická bavlna hlavně dokáže udržet vaše tělo v teple a pohodlí i v horké letní noci.

 • Vnější vrstva je tvořena z materiálu Organic Polycotton Shell, což je směs recyklovaného polyesteru a organické bavlny pro vytvoření kvalitní a udržitelné polybavlněné tkaniny. Materiál nabízí větší pohodlí, hebkost a luxusní zážitek jako doma během spánku.

 • 100% recyklovaná výplň – výplň spacího pytle je vyrobena z recyklovaného plastu na jedno použití, tím je spacák udržitelný a pomáhá životnímu prostředí.

 • Díky horizontálnímu prošívání je výplň rovnoměrně rozmístěna a drží na svém místě.

 • Nejen, že lez zespodu spacák otevřít pro ventilaci, můžete také zcela oddělit horní vrstvu od spodní a použít ji jenom jako přikrývku
 • Obousměrný zip s automatickou aretací zabraňuje zasekávání zipu do látky . Je izolovaný, proto brání úniku tepla a navíc umožňuje rozepnutí v oblasti chodidel. Automatická aretace navíc zabraňuje nechtěnému rozepnutí během spánku.

 • Jednovrstvá struktura spacího pytle zaručuje nízkou hmotnost a díky rovnoměrnému plnění zároveň i teplo po celém těle.

 • Dekový spací pytel čtvercového tvaru poskytuje prostor navíc pro větší svobodu pohybu ve spánku.

 • Izolovaná krycí léga – izolovaný zip zabraňuje unikání tepla a eliminuje studená místa.

 • Očka pro zavěšení spacáku – pro snadné a rychlé zavěšení a vysušení.

 • Teplotní určení je měřeno nezávisle a je testováno pro určení spolehlivých hraničních teplot, ty odpovídají ISO 23537-1:2016. 

 • Chlad vás nepřekvapí díky ThermoLock Pro izolaci, která nejenže zvyšuje odolnost a extra hřejivost, ale zachovává nadýchanost i ve vlhkých podmínkách.

 • Lepší pohodlí a teplotní komfort pro vaši hlavu zajišťuje integrovaná opěrka hlavy. 
 • Skladovací vak čtvercového tvaru pro snadné sbalení spacáku a snadnou přepravu.

 • Kompresní skladovací vak s popruhy pro minimalizaci objemu sbaleného spacáku.

Doplňkové parametry

Kategorie: SPACÍ PYTLE
EXTRÉMNÍ TEPLOTA PODLE NORMY EN13537: 2°C
HMOTNOST: 1,98 kg
KOMFORTNÍ TEPLOTA PODLE NORMY EN13537: 16°C
LIMITNÍ TEPLOTA PODLE NORMY EN13537: 12°C
SEZÓNNOST: jedno až dvousezónní
SKU: SBTSHANGR000003
EAN: 5059474005825
BARVA: Abyss
DÉLKA SBALENÉHO PRODUKTU: 43 cm
VÝŠKA SBALENÉHO PRODUKTU: 50 cm
ŠÍŘKA SBALENÉHO PRODUKTU: 20 cm
VNĚJŠÍ DÉLKA: 215 cm
VNITŘNÍ DÉLKA: 213 cm
MAXIMÁLNÍ VÝŠKA UŽIVATELE: 190 cm
VNĚJŠÍ ŠÍŘKA HRUDNÍKU: 80 cm
VNITŘNÍ ŠÍŘKA HRUDNÍKU: 78 cm
VNITŘNÍ ŠÍŘKA CHODIDEL: 78 cm
STRANA ZIPU: Vlevo
TVAR SPACÍHO PYTLE: dekový
TYP VNITŘNÍ VÝPLNĚ: 60% Single Hole siliconised hollow fibre/40% polyester fill
VNĚJŠÍ MATERIÁL: Organic Polycotton Shell - směs bavlny a polyesteru
VNITŘNÍ MATERIÁL: Organic Cotton Lining - organická bavlna