Zákaznická podpora:725100185info@vango.cz

Spací pytel Vango Apex 1 Atom Blue

Kód: SBTAPEX00000003
Značka: VANGO
5 790 Kč / ks

Spacák Vango Apex 1 je součástí naší řady Earth Collection, která přináší pozitivní dopad na životní prostředí díky použití recyklovaných materiálů. 

Spací pytel Apex 1 byl navržen s použitím nejnovějších a nej-inovativnějších, ekologicky šetrných tkanin. Vnější vrstva i materiál podšívky je vyroben z recyklovaných rybářských sítí. Tyto inovativní tkaniny Polair®EcoNet Shell a Polair® EcoNet Lining šetří životní prostředí a zároveň jsou příjemné a odolné. Jednou z předností spacáku Vango Apex 1 je a izolace EcoLoft®, která je vyráběna z recyklovaných syntetických materiálů a je navržena tak, aby napodobovala vlastnosti skutečné prachové výplně.

Spací pytel Apex 1 ve tvaru Omega je navržen tak, aby byly švy a zipy umístěny v dolní části spacáku. Ergonomický tvar je uzpůsobený pro lepší uchování tepla kolem hlavy a ramen. Navíc se zužuje od ramen k chodidlům, což zmenšuje jeho velikost a zvyšuje tepelnou účinnost.

Spacák Vango Apex 1 je perfektní kombinací tepelné účinnosti a šetrnosti k životnímu prostředí.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Vnější vrstva je tvořena tkaninou Polair® EcoNet Shell, což recyklovaná 20D Diamond Ripstop Nylonová tkanina, která  je vyrobena z recyklovaných rybářských sítí a je navržena tak, aby byla odolná, voděodolná a snadno stlačitelná.

 • Materiál podšívky je Polair® EcoNet Lining- ten je příjemný, teplý, měkký na dotek a je také odolný proti vodě a roztržení. Tato recyklovaná  20D nylon tkanina je vyrobena z recyklovaných rybářských sítí

 • Díky izolaci EcoLoft® Insulation budete stále v teple. Jedná se totiž o recyklovanou syntetiku, která byla navržena tak, aby napodobovala vlastnosti skutečné prachové výplně, která má vysoký objem a rychle schne.

 • Obousměrný zip s automatickou aretací zabraňuje zasekávání zipu do látky. Je izolovaný, proto brání úniku tepla a navíc umožňuje rozepnutí v oblasti chodidel. Automatická aretace navíc zabraňuje nechtěnému rozepnutí během spánku.

 • Vícesměrná konstrukce – díky termoreflexní vložce je odráženo teplo zpět k uživateli. Navíc vertikální prošívání přes hrudník udržují lépe teplotu v horní části těla a horizontální prošívání směrem k nohám dokáže rovnoměrně rozložit izolaci kolem spodní části těla.
 • Chlad vás nepřekvapí díky aluminizované vrstvě, která odráží teplo zpět k uživateli a elastická podšívka se dokáže přizpůsobit tělu, snižuje vznik chladných míst, ale zároveň zachová volnost pohybu.

 • Termoizolace je posílena stahovacím systémem. 

 • Zateplená krycí léga – izolovaný zip zabraňuje unikání tepla a eliminuje studená místa.

 • Očka pro zavěšení spacáku – snadné zavěšení a vysušení.

 • Tvarovaná kapuce 3Dse stahovacími šňůrkami – zlepšuje izolaci a zabraňuje ztrátám tepla hlavou.

 • Zateplený, nastavitelný ergonomický límec v oblasti ramen.

 • Spací pytel má vnitřní kapsičku na drobnosti.

 • Spací pytel ve tvaru Omega – je navržen tak, aby byly švy a zipy umístěny v dolní části spacáku. Ergonomický tvar uzpůsobený pro lepší uchování tepla kolem hlavy a ramen. Navíc se zužuje od ramen k chodidlům, což zmenšuje jeho velikost a zvyšuje tepelnou účinnost.

 • Teplotní určení je měřeno nezávisle a je testováno pro určení spolehlivých hraničních teplot, testování je měřeno dle normy EN 13537:2012.

 • Kompresní skladovací vak se 4 popruhy pro minimalizaci objemu sbaleného spacáku při transportu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SPACÍ PYTLE
EXTRÉMNÍ TEPLOTA PODLE NORMY EN13537: -16°C
HMOTNOST: 1,25 kg
KOMFORTNÍ TEPLOTA PODLE NORMY EN13537: 3°C
LIMITNÍ TEPLOTA PODLE NORMY EN13537: -2°C
SEZÓNNOST: dvousezónní
SKU: SBTAPEX00000003
EAN: 5059474005603
BARVA: Atom Blue
DÉLKA SBALENÉHO PRODUKTU: 22 cm
PRŮMĚR SBALENÉHO PRODUKTU: 17 cm
VNĚJŠÍ DÉLKA: 210 cm
VNITŘNÍ DÉLKA: 205 cm
MAXIMÁLNÍ VÝŠKA UŽIVATELE: 190 cm
VNĚJŠÍ ŠÍŘKA HRUDNÍKU: 85 cm
VNITŘNÍ ŠÍŘKA HRUDNÍKU: 82 cm
VNITŘNÍ ŠÍŘKA CHODIDEL: 48 cm
STRANA ZIPU: VPRAVO
TVAR SPACÍHO PYTLE: mumie
TYP VNITŘNÍ VÝPLNĚ: EcoLoft Recycled Synthetic Filling
VNĚJŠÍ MATERIÁL: Polair® EcoNet Shell Nylon
VNITŘNÍ MATERIÁL: Polair® EcoNet Lining Nylon