Zákaznická podpora:725100185info@vango.cz

Spací pytel Vango Microlite 200 Classic Blue

Kód: SBSMCROLT000004
Značka: VANGO
2 990 Kč / ks

Vango Microlite 200 je lehký Dvou až třísezónní spací pytel určený pro kempování a další outdoorové aktivity. Spacák Vango Microlite 100 váží pouze 1 kg a zabalit ho lze do malého kompresního obalu pro snadné přenášení.

Je vyroben z odolného a recyklovaného  20D 400T Ripstop polyesteru, který spacáku zajišťuje voděodolnost, dlouhodobou životnost a ochranu proti vlhkosti. Vango Microlite 200 má výplň z kvalitního recyklovaného syntetického materiálu, který poskytuje dostatečné teplo při teplotách kolem 14°C. Tento spacák má také tvarovanou 3D kapuci a vnitřní kapsičku na uložení drobostí.

Spací pytel Vango Microlite 200 je pohodlný a velmi lehký spacák, který se hodí pro ty, kteří chtějí minimalizovat váhu svého batohu, aniž by to ovlivnilo jejich pohodlí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Vnější vrstva je tvořena tkaninou Polair® Active Eco Shell Fabric, což recyklovaná 20D 400T Diamond Ripstop polyesterová tkanina, která je navržena tak, aby byla odolná, voděodolná a snadno stlačitelná.

 • Materiál podšívky je Polair® Active Eco Lining Fabric- ten je příjemný, teplý, měkký na dotek a je také odolný proti vodě a roztržení. Tato recyklovaná  20D 380T polyesterová tkanina má hustě tkanou konstrukci, která vytváří teplý, měkký na dotek a snadno stlačitelný materiál, který je taodolný vůči vodě a roztržení.

 • Trilaterální konstrukce – samostatnou, volnou izolační vrstvu nestlačují stehy, což omezuje tvorbu chladných míst a zvyšuje izolační schopnosti.
 • Díky izolaci 4T Eco Synthetic Insulation budete stále v teple.  Jedná se totiž o inovativní recyklované izolační vlákno, které zvyšuje poměr tepla a hmotnosti tím, že zachycuje vzduch ve své patentované struktuře kanálů.

 • Obousměrný zip s automatickou aretací zabraňuje zasekávání zipu do látky . Je izolovaný, proto brání úniku tepla a navíc umožňuje rozepnutí v oblasti chodidel. Automatická aretace navíc zabraňuje nechtěnému rozepnutí během spánku.

 • Chlad vás nepřekvapí díky aluminizované vrstvě, která odráží teplo zpět k uživateli a elastická podšívka se dokáže přizpůsobit tělu, snižuje vznik chladných míst, ale zároveň zachová volnost pohybu.

 • Termoizolace je posílena stahovacím systémem. 

 • Zateplená krycí léga – izolovaný zip zabraňuje unikání tepla a eliminuje studená místa.

 • Očka pro zavěšení spacáku – snadné zavěšení a vysušení.

 • Tvarovaná kapuce 3Dse stahovacími šňůrkami – zlepšuje izolaci a zabraňuje ztrátám tepla hlavou.

 • Zateplený, nastavitelný ergonomický límec v oblasti ramen.

 • Spací pytel má vnitřní kapsičku na drobnosti.

 • Spací pytel ve tvaru Omega – je navržen tak, aby byly švy a zipy umístěny v dolní části spacáku. Ergonomický tvar uzpůsobený pro lepší uchování tepla kolem hlavy a ramen. Navíc se zužuje od ramen k chodildům, což zmenšuje jeho velikost a zvyšuje tepelnou účinnost.

 • Teplotní určení je měřeno nezávisle a je testováno pro určení spolehlivých hraničních teplot, testování je měřeno dle normy EN 13537:2012.

 • Kompresní skladovací vak se 4 popruhy pro minimalizaci objemu sbaleného spacáku při transportu.

Doplňkové parametry

Kategorie: SPACÍ PYTLE
EXTRÉMNÍ TEPLOTA PODLE NORMY EN13537: -10°C
HMOTNOST: 0,96 kg
KOMFORTNÍ TEPLOTA PODLE NORMY EN13537: 5°C
LIMITNÍ TEPLOTA PODLE NORMY EN13537: 1°C
SEZÓNNOST: dvou až třísezónní
SKU: SBSMCROLT000004
EAN: 5059474000714
BARVA: Classic Blue
DÉLKA SBALENÉHO PRODUKTU: 25 cm
PRŮMĚR SBALENÉHO PRODUKTU: 18 cm
VNĚJŠÍ DÉLKA: 210 cm
VNITŘNÍ DÉLKA: 205 cm
MAXIMÁLNÍ VÝŠKA UŽIVATELE: 190 cm
VNĚJŠÍ ŠÍŘKA HRUDNÍKU: 80 cm
VNITŘNÍ ŠÍŘKA HRUDNÍKU: 78 cm
VNITŘNÍ ŠÍŘKA CHODIDEL: 48 cm
STRANA ZIPU: Vlevo
TVAR SPACÍHO PYTLE: mumie
TYP VNITŘNÍ VÝPLNĚ: 4T Eco - Recycled Synthetic Filling 4T Eco - Recycled Synthetic Filling
VNĚJŠÍ MATERIÁL: Polair® Active Eco Shell Fabric 20D 400T Diamond Ripstop polyester
VNITŘNÍ MATERIÁL: Polair® Active Eco Lining Fabric 20D 380T Polyester