Zákaznická podpora:725100185info@vango.cz

Shangri-La Pillow Harbor Mist

Kód: ACTSHANGP000001
Značka: VANGO
690 Kč / ks

Novinkou pro rok 2023 je polštář Vango Shangri-la, který je vyroben ze 100% organické bavlny a výplň je ze 100% recyklovaného materiálu. Materiál polštáře Shangri-La je tedy šetrnější k životnímu prostředí a vzniká s minimálním dopadem na biodiverzitu. Díky tomu, že je bavlna ručně sbíraná, jsou vlákna delší a více hebká. Materiál je navíc hypoalergenní a hebký na kůži, podobně jako vaše postelové povlečení doma. Organická bavlna hlavně dokáže udržet vaše tělo v teple a pohodlí i v horké letní noci.

Polštář Shangri-la je navržen tak, aby se hodil k vašemu spacáku Vango a udržel vás pohodlně v horkých letních nocích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Obal s pohodlným uzavíráním na šňůrku.

  • 100% recyklovaná výplň – výplň polštáře je vyrobena z recyklovaného plastu na jedno použití, tím je spacák udržitelný a pomáhá životnímu prostředí.

  • Podšívka z organické bavlny - Pro naše zákazníky jde o udržitelnější volbu, vytvořenou s minimálním dopadem na biodiverzitu a díky tomu, že je bavlna ručně sbíraná, jsou vlákna delší a více hebká. Materiál je navíc hypoalergenní a hebký na kůži, podobně jako vaše postelové povlečení doma. Organická bavlna hlavně dokáže udržet vaše tělo v teple a pohodlí i v horké letní noci.

Doplňkové parametry

Kategorie: SPACÍ PYTLE
SKU: ACTSHANGP000001
EAN: 5059474007331
BARVA: Harbor Mist
HMOTNOST: 0,42 kg
DÉLKA SBALENÉHO PRODUKTU: 34 cm
VÝŠKA SBALENÉHO PRODUKTU: 12 cm
ŠÍŘKA SBALENÉHO PRODUKTU: 12 cm
DÉLKA: 60 cm
ŠÍŘKA: 40 cm
VÝŠKA: 8 cm