Zákaznická podpora:725100185info@vango.cz

Přístřešek Vango Poled Sun Canopy for Caravan & Motorhomes 3M Grey Violet

Kód: SCPCARMO G3JA74
Značka: VANGO
3 090 Kč / ks

Vango Poled Sun Canopy je přístřešek pro karavany a obytné automobily, který poskytuje ochranu před sluncem a lehkým deštěm. Tento přístřešek se skládá ze dvou hlavních prvků: stříšky a dvou prutů.

Stříška Vango Poled Sun Canopy je vyrobena z kvalitní polyesterové tkaniny Sentinel Active Fabric s voděodolným povrchem s ochranou proti UV záření. Díky tomu chrání před sluncem a zároveň udržuje suchý interiér v případě lehkého deště.

Tyče PowerFlex jsou vyrobeny z lehkého sklomanátu, což umožňuje snadné přenášení a skladování přístřešku. Tyče jsou vybaveny kovovými koncovkami pro snadné upevnění stříšky na karavan nebo obytné auto.

Stříška Vango Poled Sun Canopy se snadno namontuje na karavan nebo obytné auto a je ideální pro letní dovolenou a venkovní aktivity. Díky svému jednoduchému designu je vhodná pro všechny typy karavanů a obytných vozidel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Vango PowerFlex sklolaminátové tyčky – silné, lehké a spolehlivé.

  • Sentinel Active Fabric – Pokud velikost a hmotnost balení mají klíčový vliv na výběr vašeho předstanu, naše speciálně navržená látka Sentinel Active předčí vaše potřeby. Pevná tkanina Sentinel Active je odolná navíc spojuje skvělou kvalitu  a  s kompaktní velikostí balení.

  • Ocelové kolíky- součástí balení jsou ocelové kolíky, které jsou pevné, odolné a lze je použít v náročnějším terénu. Kolíky jsou v praktickém sáčku.

  • Easypack Carry Bag – Nadměrná přepravní taška vyrobená z více materiálu (15%) a s větším objemem (50%).

Doplňkové parametry

Kategorie: STANOVÉ PŘÍSTAVBY
SKU: SCPCARMO G3JA74
EAN: 5023519018668
BARVA: Grey Violet
HMOTNOST: 3,4 kg
DÉLKA SBALENÉHO PRODUKTU: 68 cm
VÝŠKA SBALENÉHO PRODUKTU: 13 cm
ŠÍŘKA SBALENÉHO PRODUKTU: 13 cm
DÉLKA: 215 cm
ŠÍŘKA: 380 cm
VÝŠKA: 240 cm
DÉLKA KADOR: 300 cm