Zákaznická podpora:725100185info@vango.cz

Přídavný prostor představu Vango Tall Annex Elements ProShield - (Balletto & Tuscany) Shadow Grey

Kód: AWSANNPSH000001
Značka: VANGO
10 890 Kč / ks

Díky přídavnému prostoru Vango Tall Annex Elements ProShield - (Balletto & Tuscany) Shadow Grey v pohodě rozšíříte svůj předstan.

Perfektně slouží jako bonusový prostor pro jakékoliv hosty, kteří váš přijedou navštívit. Prémiová tmavá ložnice omezuje ranní světlo, takže si můžete užívat ničím nerušný spánek, který nemusí být diktován východem slunce.

Nafukovací tubusy AirBeam® zajišťují pevnost a snadné nafouknutí, navíc je materiálem látka Elements ProShield, díky níž je přídavný prostor velmi trvanlivý a  odolný. 

Připevnění je velmi jednoduché pomocí zipů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Přídavný prostor je vyroben z odolné a pevné látky Elements ProShield , která jevysoce trvanlivá a odolná proti povětrnostním vlivům. Navíc technologie ColourLok™, pomáhá zachovávat barvu a chránit ji před UV zářením.

  • Páska z PVC umístěná kolem základny usnadňuje čištění. 

  • Ocelové kolíky- součástí balení jsou ocelové kolíky, které jsou pevné, odolné a lze je použít v náročnějším terénu. Kolíky jsou v praktickém sáčku.

  • Nastavitelné fixační body – umožňují dokonalé nastavení přídavného prostoru na nerovném povrchu.

  • Díky reflexním popruhům je zajištěna dodatečná stabilita pro případ silného větru. Jednoduše se připnou na předem připevněné přezky a zajistí se kolíkem do země. Popruhy jsou reflexní, takže jsou dobře viditelné i za špatných světelných podmínek. 

  • Nadměrná přepravní taška vyrobená z více materiálu. Široký otvor usnadňuje zabalení přístavby a díky kompresním popruhům snížíte celkovou velikost balení.

  • Nightfall Bedrooms – Pomáhá omezovat ranní světlo, takže váš spánek nemusí být diktován východem slunce.

  • Single Beam Structure - Rychlá a snadná montáž s pouze jedním nosníkem k nafouknutí, což také zajišťuje lehkou a kompaktní velikost balení a její snadné postavení i složení.

  • Vango PowerFlex sklolaminátové tyčky – silné, lehké a spolehlivé.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: STANOVÉ PŘÍSTAVBY
SKU: AWSANNPSH000001
EAN: 5059474000837
BARVA: Shadow Grey
HMOTNOST: 9, 75kg
DÉLKA SBALENÉHO PRODUKTU: 63 cm
VÝŠKA SBALENÉHO PRODUKTU: 24 cm
ŠÍŘKA SBALENÉHO PRODUKTU: 28 cm
DÉLKA: 230 cm
ŠÍŘKA: 160 cm
VÝŠKA: 180 cm
DOBA STAVBY: 10 minut