Zákaznická podpora:725100185info@vango.cz

Předstan Vango Faros II Low Smoke

Kód: AWTFAROPO000001
Značka: VANGO
10 890 Kč / ks

Předstan Vango Faros II Low je určený pro všechny, kteří chtějí užít si pohodlné a bezstarostné kempování. Předstan je vyroben z kvalitních materiálů, což zaručuje odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a dlouhou životnost.

Konstrukci přístavby Faros II Air Low zajišťují odolné sklolaminátové tyčky PowerFlex®, díky kterým je předstan stabilní. Vango Faros II Low také nabízí velký vstupní prostor s přídavnými bočními vstupy pro snadný přístup dovnitř a usnadnění manipulace s věcmi uvnitř.

Předstan nabízí dostatek prostoru a nabízí také možnost přídavného spacího prostoru pro děti nebo další osoby. Vnitřní prostor se dá dobře větrat, díky  patentovanému AirZone™ systému. Dveře navíc disponují síťovinou proti hmyzu, což zajišťuje ochranu proti nepříjemným nočním hostům.

Výhodou Předstanu Vango Faros II Low je také jeho nízká váha a malé rozměry po složení, díky čemuž je snadno uskladnitelný. Celkově se jedná o kvalitní a spolehlivý předstan k dodávce, který nabízí komfort a ochranu před nepříznivými klimatickými podmínkami při vašich dobrodružných výpravách do přírody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Vango PowerFlex® sklolaminátové tyčky – silné, lehké a spolehlivé.

 • Ploché vstupní dveře zajišťují snadný přístup ať už kočárkům, invalidním vozíkům nebo členům rodiny se sníženou hybností. 

 • Drive Away - Pomocí přídavné sady Drive Away Kit oddělíte oblast tunelu přístavby od vozidla a ponecháte přístavbu volně stát, když budete celý den na výletě. Při příjezdu můžete znovu připojit přístavbu k vozidlu.

 • Patentovaný systém Vango TBS II – zvyšuje stabilitu stanu v nepříznivých podmínkách, zejména v silném, proměnlivém větru. Když je systém dotažený, eliminuje se boční pohyb stanu – systém stabilizuje pruhy ve 3 místech. Nastavte systém a zmenšete prověšení tropika. Nepřepínejte systém – mohlo by dojít k deformaci prutů. Systém může být odpojen v klidných podmínkách.

 • Popruh pro nastavení tunelu – Pomáhá "sbírat" veškerý přebytečný materiál a vytváří úhlednější tunel a těsnější uchycení k vozidlu.

 • Roll Away Connecting Tunnel – přístavbu lze odpojit, když chcete odjet přes den. Při návratu jednoduše připnete tunel zpět.

 • V tunelové konstrukci předstanu v prostoru, kde je připevněn k autu, se nacházejí dvoje dveře. (1 z každé strany) Tím je zajištěn pohodlný přístup k přední nebo zadní časti vozidla.

 • Více způsobů připevnění vozidla – Všechny naše přístavby jsou dodávány s  6 mm Kador popruhy, 8M pásky, upevňovacími úchyty na střešní nosič a pouzdrem na svorky. Tím je zajištěno, že jsou naše přístavby kompatibilní s jakýmkoli vozidlem.

 • Závěsy na ochranu soukromí – v případě potřeby poskytují soukromí, lze je odsunout, když se nepoužívají.

 • Diamond Clear Windows – okna propouští velké množství světla a maximalizují světlo a viditelnost a poskytují tak jasné a vzdušné prostředí. 

 • Vango AirZone™ Ventilace – unikátní ventilační systém umožňuje cirkulaci vzduchu ve stanu, díky čemuž redukuje možnou kondenzaci.

 • High Visibility Guylines – Silná a dobře viditelná lanka za špatných světelných podmínek.

 • Vstupní dveře mají integrované síťové panely, které zvyšují proudění vzduchu ve vašem stanu a zároveň chrání před hmyzem.

 • Sentinel Active Fabric – Pokud velikost a hmotnost balení mají klíčový vliv na výběr vašeho předstanu, naše speciálně navržená látka Sentinel Active předčí vaše potřeby. Pevná tkanina Sentinel Active je odolná navíc spojuje skvělou kvalitu  a  s kompaktní velikostí balení.

 • Přidáním tyčí king pole ke dveřím zvětšíte vnější prostor vytvoříte sluneční stříšku.

 • Lantern Hanging Points – Pohodlně umístěné háčky pro připevnění světel.

 • Ocelové kolíky- součástí balení jsou ocelové kolíky, které jsou pevné, odolné a lze je použít v náročnějším terénu. Kolíky jsou v praktickém sáčku.

 • Nadměrná přepravní taška vyrobená z více materiálu. Široký otvor usnadňuje zabalení přístavby a díky kompresním popruhům snížíte celkovou velikost balení.

 • Testováno podle normy EN5912 – odolnost vůči počasí a ohni – pro váš bezpečný spánek.

 • Tento předstan je navržen pro turistické použití; není určen pro  statické nebo dlouhodobé sezónní užívání, protože rozsáhlé vystavení UV záření způsobí zrychlenou degradaci tkaniny. Na degradaci UV zářením se nevztahuje záruka. Při běžném používání na dovolené vám však bude předstan sloužit dlouhou dobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: STANOVÉ PŘÍSTAVBY
DÉLKA KADOR: 260 cm
NASTAVITELNÁ VÝŠKA KADOR: 180 - 210 cm
RECYKLOVANÝ MATERIÁL: NE
TYP KONSTRUKCE: tyčková - sklolaminát
VODNÍ SLOUPEC PODLÁŽKA: 10000 mm
VODNÍ SLOUPEC TROPIKO: 3000 mm
VÝŠKA PŘIPOJENÍ: LOW
SKU: AWTFAROPO000001
EAN: 5059474006945
BARVA: Smoke
HMOTNOST: 10,45 kg
DÉLKA SBALENÉHO PRODUKTU: 75 cm
VÝŠKA SBALENÉHO PRODUKTU: 27 cm
ŠÍŘKA SBALENÉHO PRODUKTU: 27 cm
DÉLKA: 275 cm
ŠÍŘKA: 290 cm
VÝŠKA: 205 cm
DOBA STAVBY: 8 minut