Zákaznická podpora:725100185info@vango.cz

Nafukovací stříška Vango AirBeam Sky Canopy for Caravan & Motorhomes 3.5M Grey Violet

Kód: AWQSKYCANG3JA26
Značka: VANGO
8 390 Kč / ks

Praktická sluneční stříška  Vango AirBeam Sky Canopy for Caravan & Motorhomes 3.5M s délkou kador 3,5m vhodná je vhodná pro dodávky nebo karavany.

Nafukovací stříška je skvělá pro jakékoli kempovaní. Vytvořte si prostor navíc, kde se můžete snadno schovat před sluncem, nekonečně dlouho relaxovat nebo si jednoduše vytvořte krytý vchod, který vám dobře poslouží za deštivého počasí.

Stříšku Vango AirBeam Sky Canopy jednoduše nafouknete během několika minut.   A pokud zatoužíte po větším soukromí či větší stín,  pomocí inovativního systému SkyTrack II® připevníte volitelné boční stěny.

Vango AirBeam Sky Canopy je prostě ideální lehká stříška, pro kterou jistě najdete spoustu využití.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Single Beam Structure - Rychlá a snadná montáž s pouze jedním nosníkem k nafouknutí, což také zajišťuje lehkou a kompaktní velikost balení a její snadné postavení i složení.

  • Obousměrná pumpa – součástí balení všech našich stanů a předstanů AirBeam. Naše ergonomická pumpa vám umožní hravě nafouknout stan. Pumpa je dodávána v praktickém obalu.

  • Single Beam Structure - Rychlá a snadná montáž s pouze jedním nosníkem k nafouknutí, což také zajišťuje lehkou a kompaktní velikost balení a její snadné postavení i složení.

  • Ocelové kolíky- součástí balení jsou ocelové kolíky, které jsou pevné, odolné a lze je použít v náročnějším terénu. Kolíky jsou v praktickém sáčku.

  • Nastavitelné fixační body – umožňují dokonalé nastavení přídavného prostoru na nerovném povrchu.

  • Nadměrná přepravní taška vyrobená z více materiálu. Široký otvor usnadňuje zabalení markýzy. 

  • Systém ventilů AirSpeed® – Nafoukněte a vypusťte svůj stan bez námahy během několika minutpomocí jedinečného a pohodlně umístěného ventilu.

  • Vango AirBeam® – rychlá stavba a pevná struktura. Díky 10 letým zkušenostem s vývojem a testováním AirBeam® je Vango lídrem ve stavění stanů bez tyčí.

  • Sentinel Exclusive Fabric- je jednou z nejodolnějších látek, které Vango používá. Tkanina Sentinel Exclusive je vysoce voděodolná. Navíc technologie ColourLok™, pomáhá zachovávat barvu a chránit ji před UV zářením.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: STANOVÉ PŘÍSTAVBY
SKU: AWQSKYCANG3JA26
EAN: 5023519181621
BARVA: Grey Violet
HMOTNOST: 5,9 kg
DÉLKA SBALENÉHO PRODUKTU: 70 cm
VÝŠKA SBALENÉHO PRODUKTU: 20 cm
ŠÍŘKA SBALENÉHO PRODUKTU: 25 cm
DÉLKA: 205 cm
ŠÍŘKA: 380 cm
ŠÍŘKA PŘIPOJENÍ: 350 cm
VÝŠKA VSTUPU: 220 cm
VÝŠKA PŘIPOJENÍ: 250 cm