Zákaznická podpora:725100185info@vango.cz

Nafukovací karimatka Vango Aotrom Thermo Platinum XL Astro Grey

Kód: SMTAOTROP000001
Značka: VANGO
3 990 Kč / ks

 

Karimatka Vango Aotrom Thermo Platinum XL Grey disponuje pokročilými tepelnými vlastnostmi. Ty získala díky nově vyvinuté látce ThermoFlex® s hliníkovým reflexním povlakem, který nejenže zadržuje teplo, ale také chrání před chladem. Její další předností je velikost XL, tudíž je výrazně větší než klasická velikost, ale sbalená dosahuje stále skvělých rozměrů.

Díky kvalitní izolaci ze silikonizovaného dutého vlákna, která je použita po celé ploše, poskytuje karimatka teplo po celou noc.
 
Karimatka se dá snadno složit do kompaktního lehkého balení.


Panely plněné vzduchem se přizpůsobí tělu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • ThermoFlex® Lite – nově vyvinutá  20D nylonová Ripstop tkanina s reflexním hliníkovým povlakem, který nejenže zadržuje teplo, ale také chrání před chladem.

  • Exkin Platinum® a DuPont® Insulation – Díky kombinaci extrémně lehké netkaná textilii Exkin Platinum®, která má na svém povrchu nanesenou tenkou metalizovanou vrstvu, a vícevrstvé vláknité  izolaci DuPont® ComforMax dochází k výraznému snížení tepelné ztráty při používání. 
  • Extrémně lehká a odolná konstrukce 20D 380T Nylon Ripstop Fabric je aplikovaná na horní i dolní část podložky, takže je ideální pro ty, kteří vyžadují dlouhotrvající a hlavně lehké trekové vybavení.

  • Svařené tunýlky plněné vzduchem se snadno přizpůsobí tvaru povrchu země i těla a poskytují vám větší pohodlí při spaní.

  • Moderní tkaná laminace TPU je oproti tradičnímu PVC lehčí a umožňuje kompaktnější balení. Karimatku lze snadněji a rychleji složit do menšího balíčku.

  • Ventil Flush Fit TPU Airlock – umožňuje rychlé nafouknutí i vyfouknutí s bezpečnostním zajištěním ve chvíli, kdy není používán.

Doplňkové parametry

Kategorie: MATRACE A KARIMATKY
SKU: SMTAOTROP000001
EAN: 5059474007225
BARVA: Astro Grey
HMOTNOST: 0,73 kg
DÉLKA SBALENÉHO PRODUKTU: 20 cm
VÝŠKA SBALENÉHO PRODUKTU: 15 cm
ŠÍŘKA SBALENÉHO PRODUKTU: 15 cm
DÉLKA: 185 cm
ŠÍŘKA: 55 cm
VÝŠKA: 5 cm
R-VALUE: 4.2