Zákaznická podpora:725100185info@vango.cz

Karimatka Vango Aotrom Thermo 5 Standard Anthracite

Kód: SMSAOTROT000001
Značka: VANGO
3 190 Kč / ks

Karimatka Vango Aotrom Thermo 5 Standard disponuje pokročilými tepelnými vlastnostmi. Ty získala díky nově vyvinuté látce ThermoFlex® s hliníkovým reflexním povlakem, který nejenže zadržuje teplo, ale také chrání před chladem.

Díky kvalitní izolaci ze silikonizovaného dutého vlákna, která je použita po celé ploše, poskytuje karimatka teplo po celou noc.
 
Karimatka se dá snadno složit do kompaktního lehkého balení.


Panely plněné vzduchem se přizpůsobí tělu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • ThermoFlex® Fabric – nově vyvinutá  50D nylonová Ripstop tkanina s reflexním hliníkovým povlakem, který nejenže zadržuje teplo, ale také chrání před chladem.
  • Extrémně lehká a odolná konstrukce 20D 380T Nylon Ripstop Fabric je aplikovaná na horní i dolní část podložky, takže je ideální pro ty, kteří vyžadují dlouhotrvající a hlavně lehké trekové vybavení.

  • Svařené tunýlky plněné vzduchem se snadno přizpůsobí tvaru povrchu země i těla a poskytují vám větší pohodlí při spaní.

  • Moderní tkaná laminace TPU je oproti tradičnímu PVC lehčí a umožňuje kompaktnější balení. Karimatku lze snadněji a rychleji složit do menšího balíčku.

  • Ventil Flush Fit TPU Airlock – umožňuje rychlé nafouknutí i vyfouknutí s bezpečnostním zajištěním ve chvíli, kdy není používán.

Doplňkové parametry

Kategorie: MATRACE A KARIMATKY
SKU: SMSAOTROT000001
EAN: 5059474001001
BARVA: Anthracite
HMOTNOST: 0,575 kg
DÉLKA SBALENÉHO PRODUKTU: 23 cm
PRŮMĚR SBALENÉHO PRODUKTU: 10 cm
DÉLKA: 185 cm
ŠÍŘKA: 55 cm
VÝŠKA: 5 cm
R-VALUE: 3.1